Czym jest Flair Addict?

302764_511950748823277_194006141_n

FLAIR ADDICT – ZDROWE UZALEŻNIENIE.

Projekt powstał na początku 2012 roku. Ma na celu promowanie szeroko pojętego barmaństwa, a w szczególności jego bardzo widowiskowej i przesyconej magią gałęzi, jaką jest…Flair!

Postaramy się na bieżąco pisać i informować Was o wydarzeniach barmańskich w kraju i za granicą. Będziemy zamieszczać ciekawostki z barmańskiego światka, który jak się okazuje nie jest taki mały. Chcemy żebyście poznali bliżej to co My robimy na co dzień. To co jest dla nas sposobem na życie i pasją, której poświęcamy się całkowicie.

Święty z Bostonem w kilku słowach opisuje pasję do latających butelek:

„W półmroku oklejając szyjki butelek przez głowę przewija się milion myśli. Wciskasz play i z głośników wydobywa się agresywne brzmienie podnoszące poziom adrenaliny we krwi. Opatrujesz obolałe rany zastanawiając się na której części ciała dzisiaj zaznaczy swoją obecność pęknięta butelka. Wczuwając się w rytm dynamicznego breakbeatu rozpoczynasz kolejny cykl kilkunastogodzinnej walki stawiając jednocześnie kolejny krok w kierunku perfekcji. Niekończącą walkę z prawami grawitacji kończysz głęboką refleksją systematycznie sięgając po upragniony łyk wody.

Czym jest flair? To pasja, miłość… to uzależnienie! ”

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s